Kariera

Co oferujemy?

Przede wszystkim stabilne miejsce pracy w firmie wyróżnionej licznymi nagrodami i prestiżowymi certyfikatami, w firmie która wchodzi w skład dużego, międzynarodowego koncernu i należy do grona czołowych dostawców Toyoty w Europie. Po drugie proponujemy bezpieczne miejsce pracy. Gwarantujemy spełnienie wszelkich standardów i wymogów BHP - na każdym stanowisku i dla każdego pracownika. Ponadto oferujemy możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - bowiem wiemy, że rozwój SumiRiko Poland zależy od wiedzy i umiejętności naszych pracowników. Proponujemy również świadczenia socjalne. Ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych finansujemy bony świąteczne, coroczną imprezę integracyjną, wynajmujemy obiekty sportowe, a także organizujemy akcje profilaktyczno - zdrowotne, czy też wyjazdy na imprezy kulturalne.

Rekrutacja

Kilka słów o rekrutacji:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Wolbromiu prosimy o przesyłanie podań na adres: rekrutacja.wolbrom@sumiriko.pl

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Zagórzu prosimy o przesyłanie podań na adres: rekrutacja.zagorz@sumiriko.pl

Nadesłane podania trafiają do Naszej bazy danych. W przypadku powstania możliwości zatrudnienia kontaktujemy się z osobami, których doświadczenie i umiejętności odpowiadają wymaganiom stawianym na danym stanowisku. Na proces rekrutacji składa się rozmowa o dotychczasowej karierze zawodowej i przyczynach zainteresowania zatrudnieniem w SumiRiko Poland.

Administratorem danych jest SumiRiko Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy 1 Maja 100 w Wolbromiu. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla przyszłych rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne i konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Uwaga!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Poland Sp. z o.o., w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Podania bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SumiRiko Poland Sp. z o.o., również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.